خدمات شبکه چیست؟ 

شاید تا به حال عبارت خدمات شبکه به گوشتان خورده باشد و برایتان سوال پیش آمده باشد که خدمات شبکه چیست؟ در رابطه با پاسخ به این سوال باید گفت که کاربران می‌توانند با استفاده از بستر شبکه به سرویس‌های گوناگونی دسترسی داشته باشند. این بستر برای افراد خدمات گوناگونی را آماده کرده و آن‌ها می‌توانند با استفاده از این بستر به ذخیره‌سازی اطلاعات، یکپارچه‌سازی کاربران و بسیاری دیگر از خدمات بپردازند.

خدمات شبکه

در یک تعریف کلی می‌توان گفت به مجموع فعالیت‌ها و خدماتی که به نصب و راه اندازی، رفع عیب و مدیریت‌های زیرساخت، استفاده و بهره‌برداری از شبکه منجر می‌شود، خدمات شبکه گفته می‌شود. از طرفی باید بدانید که امروزه بسیاری از کسب و کارها، شرکت‌ها و سازمان‌های خصوصی، دولتی و دیگر سازمان‌ها در حال استفاده از خدمات شبکه کامپیوتری هستند و با استفاده از چنین شبکه‌ای بسیاری از امور را انجام می‌دهند. با توجه به این توضیحات، باید گفت استفاده و بهره‌گیری از خدمات امری اجتناب ناپذیر است و همه شرکت‌ها و سازمان‌ها برای موفقیت باید از آن استفاده کنند.

دقت داشته باشید که شبکه کامپیوتری از به هم پیوستن چند دستگاه کامپیوتر که همگی آن‌ها به یک سیستم مرکزی متصل شده‌اند، ایجاد شده است و می‌توان با استفاده از آن‌ها به بسیاری از پرونده‌ها، فایل‌ها، سخت افزار و برنامه‌های گوناگون دسترسی پیدا کرد. از طرفی دیگر استفاده از یک شبکه، می‌تواند به شما در بسیاری از امور چون کنترل کیفیت، بهبود سرعت دسترسی و بالا بردن امنیت کمک کند. البته توجه داشته باشید که چنین شبکه‌ای به نگهداری و پشتیبانی نیاز دارد، از همین جهت شما به متخصصین شبکه نیاز دارید تا شما را در این امر کمک کنند.

بررسی خدمات نصب و راه اندازی شبکه

خدمات و راه اندازی انواع شبکه از جمله فعالیت‌هایی به حساب می‌آید که توسط متخصصین شبکه و شرکت‌های فعال در این زمینه انجام می‌شود. اگر شما نیز تصمیم به راه اندازی شبکه اجتماعی دارید و به دنبال فرد متخصصی هستید، می‌توانید از مرکز TAMIRATPC.COM کمک بگیرید. این مرکز افراد متخصصی را در اختیار دارد که می‌توانند به شما در راستای خدمات و راه اندازی شبکه کمک کنند. این مرکز برای شما یک شبکه به‌روز که از قابلیت‌های بسیاری برخوردار است را نصب می‌کند تا با استفاده از آن بتوانید به بهترین شکل فعالیت‌های کسب و کار خود را مدیریت کنید.

خدمات شبکه در محل

بررسی خدمات پسیو شبکه

TAMIRATPC.COM برای شما خدمات پسیو شبکه را نیز انجام می‌دهد که این خدمات را می‌توان شامل مواردی چون نصب و راه اندازی سوئیچ‌ها و روترها، راه اندازی اتاق سرور و نصب تجهیزات، طراحی و راه اندازی شبکه‌های کامپیوتری (LAN، MAN، WAN)، راه اندازی تلفن سانترال و خطوط فیبر نوری، ارائه تجهیزات شبکه که شامل مواردی چون سوئیچ، فایروال، رک و سرور و بسیار مورد دیگر اشاره کرد.

بررسی خدمات اکتیو شبکه

از دیگر زمینه‌هایی که این مرکز در آن فعالیت دارد، می‌توان به خدمات اکتیو شبکه اشاره داشت. خدمات اکتیو نیز شامل موارد گوناگونی می‌شود که متخصصین شبکه به انجام آن‌ها نیز می‌پردازند. از جمله این خدمات باید مواردی چون راه اندازی و پشتیبانی سرورهای مبتنی بر ویندوز و لینوکس، راه اندازی ترافیک شبکه و سیستم مانیتورینگ، پیاده سازی Email، مجازی سازی و طراحی نرم‌افزارهای كنترل پهنای باند اینترنت و شبكه و پیاده سازی Virtualization جهت استفاده از منابع سخت افزار را نام برد؛ بنابراین اگر شما به فکر انجام هر یک از این خدمات هستید، می‌توانید از خدمات جامع شبکه TAMIRATPC.COM استفاده کنید.

بررسی خدمات مربوط به کابل کشی

از دیگر خدماتی که توسط متخصصین شبکه در این مرکز انجام می‌شود، باید کابل کشی شبکه‌های رایانه‌ای را نام برد. انجام این کار توسط این مرکز طبق استانداردهای به‌روز جهان انجام می‌شود. همچنین توجه داشته باشید که شما می‌توانید به عنوان کارفرما، پیش از انجام کابل کشی درخواست طراحی شبکه را نیز از این مرکز داشته باشید؛ چرا که با این کار هزینه‌های کابل کشی و همچنین نصب و راه اندازی شبکه کاهش پیدا می‌کند.

دقت داشته باشید که کابل کشی در این مرکز با کمترین اجرت انجام می‌شود و این کار بسیار به صرفه خواهد بود؛ پس در صورت نیاز به انجام چنین کاری، در انتخاب خود شک نکنید و با شماره‌های درج شده در سایت TAMIRATPC.COM تماس بگیرید و پس از استفاده از مشاوره خدمات شبکه، به انتخاب خود بپردازید.

خدمات شبکه

خدمات امنیت شبکه خود را به ما بسپارید!

خدمات امنیت شبکه از مهم‌ترین مواردی به حساب می‌آید که باید به آن توجه کافی شود؛ چرا که امنیت برای هر شبکه از همه چیز مهم‌تر به نظر می‌رسد و تامین بودن آن می‌تواند مسیر موفقیت شما را تضمین کند. از جمله خدمات امنیت شبکه که در این مرکز انجام می‌شود، می‌توان به مواردی چون نصب و راه اندازی فایروال جهت امنیت ارتباطات، نصب آنتی‌ویروس‌های متمرکز، ارائه راهکارهای نرم افزاری و سخت افزاری برای برقرار امنیت، راه اندازی پنل برای کنترل پهنای باد اینترنت و فراهم کردن شرایط Backup گیری اشاره داشت.

 

برطرف کردن مشکل پیش آمده برای شبکه تلفن: 02167589

همان‌طور که گفته شد، شبکه از مهم‌ترین بخش‌های یک کسب و کار به حساب می‌آید که استفاده از آن مزایا بسیاری را به همراه دارد. حال گاهی اوقات شرایطی پیش می‌آید که شبکه مورد استفاده برای سازمان و شرکت شما، دچار اختلال و مشکل می‌شود. بدون شک چنین موضوعی می‌تواند مشکلات بسیاری را به همراه داشته باشد و شما باید در کوتاه‌ترین زمان ممکن، به حل مشکل بپردازید. از همین جهت به مرکزی نیاز دارید که خدمات را برای شما در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام دهد.

TAMIRATPC.COM در ابتدا خدمات عیب‌ یابی شبکه را در بهترین حالت ممکن برای شما انجام می‌دهد و پس از پی بردن به مشکل پیش آمده، در کوتاه‌ترین زمان ممکن به برطرف کردن مشکل می‌پردازد. دقت داشته باشید که وجود مشکل برای شبکه، می‌تواند مشکلات جدی را پیش آورد؛ بنابراین در صورت مشاهده کوچک‌ترین مشکلی، نسبت به عیب‌یابی و برطرف کردن آن اقدام کنید.

از دیگر خدماتی که در این مرکز در حال انجام است، می‌توان به بهینه‌سازی شبکه اشاره داشت. متخصصین و نیروهای فعال در این مرکز، مشکل را در ابتدا برطرف می‌سازند و سپس به بهینه‌سازی شبکه می‌پردازند. دقت داشته باشید که رفع عیب و ایرادهای سخت افزاری شبکه در مقایسه با دیگر مشکلاتی که امکان رخ دادن آن‌ها وجود دارد، کمتر است. از همین جهت اولویت برطرف کردن مشکل برای این بخش بیشتر خواهد بود.

خدمات شبکه

دسترسی به پشتیبانی در همه زمان تلفن: 02167589

یکی دیگر از ویژگی‌هایی که می‌توان برای مرکز TAMIRATPC.COM در نظر گرفت، پشتیبانی دائمی و به موقع است. به نوعی باید گفت توجه به خدمات پشتیبانی و نگهداری 24 ساعته شبکه برای بسیاری از کاربران اهمیت دارد و آن‌ها به مرکزی که چنین بخشی را در نیز در راستای کار خود قرار داده است، اعتماد بیشتری می‌کنند؛ چرا که معتقدند در صورت بروز هر گونه مشکل، پشتیبانی وجود دارد که به آن‌ها کمک کنند تا مشکل پیش آمده برطرف شود. از همین جهت اگر به دنبال خدمات کامپیوتری در تهران هستید، می‌توانید با این مرکز ارتباط برقرار کنید و خواسته خود را با آن‌ها در میان بگذارید.

 

بررسی تعرفه و قیمت خدمات شبکه

برای بسیاری از افراد در رابطه با تعرفه و قیمت خدمات شبکه، سوال های گوناگونی پیش می‌آید و آن‌ها مایل هستند که در رابطه با این موضوع اطلاعات کافی داشته باشند. حال باید متذکر شد که امکان بیان دقیق قیمت برای چنین موضوعی وجود ندارد؛ چرا که امکان تغییر قیمت‌ها وجود دارد. شما می‌توانید به سایت مرکز TAMIRATPC.COM وارد شوید و از طریق شماره‌های درج شده با مشاورهای این مرکز ارتباط برقرار کنید و سوال های خود را از آن‌ها بپرسید تا در راستای انتخاب شما شک و شبه ای نماند و بهترین تصمیم‌ها را در این راستا بگیرید.